o mnie


O firmie

Witamy Państwa na stronie internetowej  PK.Safari

Zajmuję się fachowym doradżtwem a także  pilotowaniem wypraw myśliwskich już od 1991 roku.

Urodźiłem się w polsce na Śląsku w 1964 roku.a od 1988 przebywam systematycznie za granicą polski, towarzysząc myśliwym na różnych Safari i wyjazdach krajoznawczych w najciekawszych zakątkiach świata a tagrze w polsce.

Jestem członkiem Polskiego Zwiazku Łwieckiego a tagrze członkiem polskiego klubu Safari,Członkiem Klubu kolekcjonera a tagrze członkiem Deutsche Jagd Verband i Afrikan Honorary p.hunters & turism.

Moim głównym kierunkiem wypraw łowieckich jest Afryka bo właśnie tam spędziłem moje najpiekniejsze chwile towarzysząc myśliwym  różnych narodowosci na polowaniu tropiąc zwierza w buszu.

Jestem w stanie fachowo poprowadzić polowanie na wszystkie gatunki łowne w tym czarującym kraju ,za  godziwą  ale nie przesadną dla myśliwego  cenę wartą takiegoż przedsięwzięcia, począwszy od polowań na Antylopy aż po Lwy Słonie i Nosorożce,czy też Bongo w lesie deszczowym,  będą państwo polowali i mieszkali  w buschu ,ale w zależnoci od gatunku polowania także w luksusowych lodge.

Zajmuję się także polowaniami  w Kanadzie i Usa ,Szwecji Norwegi Grenlandi i krajach środkowo europejskich, takich jak Austria, Węgry i kraje byłej Jugosławi

są to miejsca  już przezemnie wielokrotnie sprawdżone.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z moją ofertą .

Peter Paul Koczor

lub poprostu Piotr

Pksafari      tel pl.0048-517365145 de 0049 1713825771

South Afrika 0027 72 678 7567

 

Omnie